W tytule artykułu “Czy Twój gabinet nie kosztuje Cię zbyt dużo?” postawiliśmy dość odważne pytanie. Czy zatem wiesz ile kosztuje Cię Twój gabinet?

Zdajemy sobie sprawę, że zestawienie kosztów może być czasochłonne. Jest to jednak najlepszy sposób żeby poszukać oszczędności. Nie możemy przecież oszczędzać, jeśli nie wiem na co wydajemy pieniądze.

Przygotowaliśmy dla Ciebie arkusz, który pozwoli kontrolować Ci wydatki związane z prowadzeniem gabinetu. Koniec z zapisywaniem wydatków na kartce i liczeniem kalkulatorem.

Wspominaliśmy już, że Twój czas jest dla nas bardzo ważny. Chcemy przekazać Ci narzędzie, którego obsługa nie będzie zabierała dużo czasu, a pozwoli Ci kontrolować wydatki.

Kontroluj wydatki

Pobierz arkusz i kontroluj swoje wydatki. Jeszcze nigdy nie było to takie proste!

18 kategorii, w których przedstawiliśmy potencjalne wydatki, które związane są z prowadzeniem gabinetu.

Oczywiście już spieszymy z wyjaśnieniem, jak korzystać z arkusza.

Na samym dole znajdziesz podział na 3 zakładki:
– kategorie,
– rok,
– miesiące.

Zakładki są ze sobą zintegrowane, a więc wprowadzenie zmiany w jednej z nich, powoduje edycję kolejnych.

Kategorie

To tutaj wpisane są wszystkie kategorie i to tutaj możesz je edytować. Wprowadzając zmianę w tej zakładce, automatycznie uzupełnisz również zakładki “rok” i “miesiąc“.

Miesiące

Wypełnij pola planowane i rzeczywiste wydatki, a różnica oraz stopień realizacji budżetu zostaną wyliczone automatycznie.

Jak myślisz, ile dziennie czasu potrzebujesz na uzupełnienie arkusza? Nam zajmowało to średnio 5 minut.

Zapytasz “ale po co mam marnować 5 minut dziennie?”. A co jeśli to 5 minut miałoby przełożyć się na 20% mniejsze wydatki w skali roku?

Nie sądzisz, że warto spróbować?

Rok

Roczne zestawienie kosztów, to na tej podstawie możesz planować dalszy rozwój swojego gabinetu. Z zestawienia rocznego będziesz wiedział czy stać Cię na zakup kolejnego sprzętu lub wynajęcie nowego gabinetu.

Chyba nie ma nic gorszego jak wydatki, na które nas nie stać.

Wyjaśniamy w filmiku

Poniżej przedstawiamy instrukcję w formie 4 minutowego filmiku.

Podsumowując

Nie zrobimy za Ciebie zestawienia kosztów prowadzenia gabinetu, ale dajemy Ci gotowy arkusz, który ułatwi i przyspieszy Twoją pracę.

Kontroluj wydatki, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na rozwój swój oraz gabinetu.

Pamiętaj, że możesz również oszczędzać z nami, korzystając z naszych OKAZJI DNIA.

Przejdź do sklepu i sprawdź promocje – KLIKNIJ.

Redakcja Meringer
Redakcja Meringer Łączymy ludzi wokół wspólnych wartości, aby zmieniać życie Pacjentek na szczęśliwsze oraz zapewniać sukces naszym Klientom jak również nam samym jako organizacji. pozdrawiamy Redakcja!