Czym cechuje się dobry wziernik?

Wziernik jest nieodłącznym narzędziem, wykorzystywanym w pracy każdego ginekologa. Czy możliwe jest podniesienie standardów wykonywania kolposkopii, używając niezawodnych narzędzi?

Pękające wzierniki

W trakcie wykonywania zabiegów, niekiedy wziernik ulega uszkodzeniu, co prowadzi do wielu przykrych konsekwencji. Przede wszystkim może dojść do zranienia Pacjentki, co dodatkowo naraża je na dodatkowy stres i dyskomfort. Dla lekarza ginekologa wiąże się to z koniecznością powtórzenia procedury medycznej, co pochłania dodatkowy czas.

Mając na względzie powyższe, Meringer dodatkowo przebadał wzierniki Invisio, by wykluczyć ryzyko ich uszkodzenia do do minimum. Uzyskały one polską ekspertyzę CBT Poznań, potwierdzającą wysoką wytrzymałość. Poza tym zadbaliśmy tez o zaokrąglone krawędzie, które nie stanowią zagrożenia. Tym samym udało się nam zadbać zarówno o komfort jak i bezpieczeństwo Pacjentek. Poniżej prezentujemy video, które obrazuje sposób w jaki przebiegał test wytrzymałościowy.

Brak ftalanów=brak zagrożeń

Nadal zdarza się, że sporo osób pracujących w środowisku medycznym, nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństw, jakie mogą generować produkty posiadające ftalany. Używanie produktów z solami i estrami kwasu ftalowego, które stanowią np. bazę dla farb i lakierów, może powodować m.in.:

  • alergie
  • bezpłodność
  • dziecięcą astmę
  • zaburzenie pracy układu hormonalnego

By mieć pewność, że wzierniki Invisio nie zawierają ftalanów, zadbaliśmy o ekspertyzę CBT Poznań, która jednoznacznie wskazuje, że nasze produkty są bezpieczne.

Dodatkowe korzyści

Zakupując wzierniki Invisio, masz pewność, że będą one dopasowanie do kobiecej anatomii, dzięki aż 5 rozmiarom-poczynając od rozmiaru XXS, a skończywszy na L. Ułatwienie stanowią także wygodne dyspensery, które doskonale sprawdzają się do przechowywania wzierników. Najważniejsze, że nasze wzierniki klasy premium możesz zakupić w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie.

Rodzaje wzierników Invisio

Netografia:

https://kobieta.onet.pl/zdrowie/ftalany-grozne-dla-dzieci-i-kobiet/v9ytq

https://invisiospec.com/dlaczego-warto-wybierac-wzierniki-invisio/

https://www.ekonsument.pl/a67101_niebezpieczne_ftalany.html

Redakcja Meringer
Redakcja Meringer Łączymy ludzi wokół wspólnych wartości, aby zmieniać życie Pacjentek na szczęśliwsze oraz zapewniać sukces naszym Klientom jak również nam samym jako organizacji. pozdrawiamy Redakcja!