Dlaczego warto kupować od zaufanego dostawcy?

Olbrzymia konkurencja na rynku wymusza by firmy podejmowały ostrą rywalizację. Dlaczego warto kupować od zaufanego dostawcy? Niejednokrotnie zdarza się, iż proponowane lekarzom korzyści, są jedynie wabikiem, mającym na celu przyciągnięcie niczego nie świadomych klientów. Przeanalizowaliśmy specjalnie dla Państwa potencjalne zagrożenia, czające się ze fasadą pozornie idealnej oferty. Wiedza w tym zakresie pozwoli uniknąć przykrych następstw, przy jednoczesnym poznaniu korzyści korzystania z oferty firmy Meringer.

Utrudniony kontakt

Niełatwo jest obdarzyć zaufaniem firmę, z którą trudno się skontaktować. Brak łączności ze sprzedawcą może być zwiastunem szeregu potencjalnych kłopotów. Problem ten jest szczególnie zauważalny w sytuacji gdy mamy jakiegoś rodzaju zastrzeżenia względem zakupionego produktu. Niejednokrotnie nieuczciwi sprzedawcy chowają wówczas głowę w piasek, nie udzielając nam szybko oczekiwanej przez nas odpowiedzi. W Meringer natomiast biuro obsługi klienta jest czynne od poniedziałku do piątku, w ciągu kilkunastu sekund rozwiewane są wszystkie wątpliwości. Poza tym istnieje możliwość kontaktu za pośrednictwem internetu, przy możliwości składania zamówienia 24 godziny na dobę.

Bądź realistą

Rzeczywistość pokazuje, iż nie warto pokładać wiary w oferty, które wydają się być nierealnie korzystne. Ile razy otrzymaliście Państwo maila o wygraniu wielkiej sumy pieniędzy, za rzekomy udział w konkursie o którym pierwszy raz słyszycie? Sceptycyzm to ważna cecha, która chroni przed manipulacją. Nie warto jest oszczędzać na zdrowiu pacjentów, zakupując nieznacznie tańszy asortyment ginekologiczny niewiadomego pochodzenia. W Meringer klienci mają pewność, że sięgają po produkty cieszące się zaufaniem lekarzy z różnych części świata. Pamiętajmy, iż nieprzemyślane redukowanie kosztów może skutkować pogorszeniem się jakości świadczonych usług.

Nie warto oszczędzać na zdrowiu pacjentów.

Brak dostępności towarów

Warto przestrzec, że wiele przedsiębiorstw nie dysponuje produktami, które posiada w swojej ofercie. W rezultacie zamawiając określone dobro, niejednokrotnie lekarz czeka bardzo długo na dostarczenie przesyłki. Może to nawet skutkować koniecznością przeniesienia zaplanowanych wizyt pacjentek na inny termin. Meringer posiada szeroki asortyment ginekologiczny, który jest dostępny  „od ręki”. Wszystkie produkty ze stałej oferty są cały czas osiągalne w magazynie, bez konieczności oczekiwania na dostawę.

Podsumowanie

Pozorna oszczędność może być zgubna dla właścicieli gabinetów ginekologicznych. Meringer gwarantuje bezpłatną dostawę produktów, już na drugi dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia otrzymacie Państwo towar. Nie doświadczycie również problemów przy składaniu u nas reklamacji. Co więcej nasi konsultanci medyczni podejmą wszelkie działania, by rozwiązać każdy problem. Myślę, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości na pytanie “dlaczego warto kupować od zaufanego dostawcy?”

Firma Meringer przeprowadziła “badanie satysfakcji klienta” na przełomie maja i czerwca 2017 roku. Analizy statystyczne zebranych danych m.in. wykazały, iż: 93% respondentów oceniło “dobrze” i “bardzo dobrze” poziom kompetencji i znajomości zagadnień merytorycznych personelu naszej firmy. Natomiast 92% badanych oceniło “wysoko” i “bardzo wysoko”sposób w jaki zaspokajamy oczekiwania związane z kompleksowością naszego asortymentu. Wysokie standardy, znajdują więc potwierdzenie w ustach lekarzy.

 

Bartłomiej Balcerzak
Bartłomiej Balcerzak Specjalista ds. badań rynku W firmie Meringer odpowiedzialny jest m.in za przeprowadzanie badań ilościowych i jakościowych. Pracuje również jako nauczyciel przedmiotów psychologiczno-socjologicznych w szkole policealnej