Żel położniczy Gynotal – skraca i ułatwia poród!

Dla Brzemiennych, wydanie na świat dziecka wiąże się ze stresem i obawami. Poród jest dla Kobiet bolesnym i wyczerpującym doświadczeniem, chociaż rozwiązanie jest wyczekiwanym momentem. Rozwój medycyny przynosi metodę, które znacząco ułatwia i przyśpiesza poród naturalny. Jednoznacznie wskazują na to wyniki badań, dające empiryczny dowód skuteczności. Meringer realizując swoją misję, by czynić życie Pacjentek szczęśliwszym, został wyłącznym dystrybutorem żelu porodowego Gynotal.

Skuteczność i komfort

Produkt cechują wyróżniki, czyniącego z niego bezpieczne i efektywne rozwiązanie. Gynotal jest sterylny, co oznacza brak drobnoustrojów i wirusów mogących zagrozić dziecku i Pacjentce oraz hipoalergiczny, dzięki temu drastycznie zmniejsza się ryzyko reakcji alergicznej. Nie zawiera konserwantów oraz lateksu. Dodatkowo jest łagodny dla błon śluzowych, a ze względu na wysoką zdolność do wiązania wody nie wysycha.

Obejrzyj materiał video, przedstawiający sposób działania żelu:

Znacząco skróć przebieg porodu

Statystyki pokazują, iż użycie żelu redukuje fazę wypychania dziecka o 30% (średnio 26 minut) i całkowity przebieg porodu również o 30% (w przybliżeniu około 106 minut). Nie mniej istotną właściwością jest ochrona krocza przed rozerwaniem.

Wyjaśniamy jak używać żelu Gynotal!

Właściwości żelu

Przeprowadzono intensywne badania w celu oceny tolerancji i bezpieczeństwa żelu dla matki i dziecka (tkanki pochwy, skóry, oczu, nosa i ust). Żel położniczy Gynotal jest sterylny, nie zawiera konserwantów, lateksu i jest hipoalergiczny. Dotychczas nie zgłaszano żadnych skutków ubocznych ani interakcji związanych ze stosowaniem żelu położniczego Gynotal. Nie zawiera składników farmaceutycznych, które byłyby wchłanianie przez organizm.

Zaopatrz gabinet ginekologiczny w żel Gynotal lub zachęć swoje Pacjentki by indywidualnie dokonały zakupu.

Bibliografia:

F. Schaub, M. Litschgi, I. Hoesli, Wolfgang Holzgreve, U. Bleul and V. Geissbu¨hler, Obstetric gel shortens second stage of labor and prevents perineal trauma in nulliparous women: a randomized controlled trial on labor facilitation, “J. Perinat. Med.” 36 (2008) 129–135

https://parenting.pl/zel-polozniczy

Redakcja Meringer
Redakcja Meringer Łączymy ludzi wokół wspólnych wartości, aby zmieniać życie Pacjentek na szczęśliwsze oraz zapewniać sukces naszym Klientom jak również nam samym jako organizacji. pozdrawiamy Redakcja!